Ana sayfa Genel Geleceğimize Sahip Çıkalım Projesi Protokolü İmzalandı

Geleceğimize Sahip Çıkalım Projesi Protokolü İmzalandı

521

Çevre ve su kirliliğini önlemek, çevre bilincini geliştirmek ve bitkisel atık yağların toplanarak çevre için avantajlı bir enerji kaynağına çevrilmesi konusunda farkındalık yaratmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, İlkadım Belediye Başkanlığı ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ortaklığında “Geleceğimize Sahip Çıkalım” projesi protokolü İlkadım Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulunda imzalandı.

Vali Yardımcımız Sayın Ali Galip SARAL ‘ ın katılımlarıyla düzenlenen protokol töreninde İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından proje hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı. Proje ile ilgili gerçekleştirilen protokol konuşmalarının ardından, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin GİRGİN, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan TOK ve İl Halk Sağlığı Müdürü Mustafa KASAPOĞLU tarafından “Geleceğimize Sahip Çıkalım” projesi protokolü imzalanarak hayata geçirildi. Proje İlkadım ilçemizdeki sekiz okulda uygulanacak ve toplam 400 öğrenciye kırtasiye seti, 400 öğrenciye satranç takımı, 8 okulumuza ise  tenis masası verilecek.

Protokol törenine ayrıca, İlkadım Kaymakamı Turan ATLAMAZ, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz ÇETİNKAYA, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

22171028_dsc_0432

22171028_dsc_0442